UNLIMITED Travel Agency & Tour Operator

MUKARNAS SPA RESORT *****

09/06/2010 10:49

MUKARNAS SPA RESORT   *****

Vendodhja:

Hoteli eshte i lokalizuar ne zonen turistike te Alanyas, 90 km larg nga Aeroporti i Antalyas. Ka plazhin e tij privat me rere dhe guralece ne vije te pare me detin.

 

Akomodimi:

Hoteli ka ne total 420 dhoma dhe 1100 shtreter: 299 dhoma Standarte, 4 dhoma Disabled, 25 dhoma Connection, 20 dhoma Non-Smoking, 54 Junior Suite, 10 Executive Suite, 7 Family Suite, 1 King Suite.

Ato jane te dekoruara me stil dhe elegance dhe jane te arreduara me te gjitha orendite moderne dhe luksoze. Ballkon, Tv me kanale satelitore, Ajer te kondicionuar, Kasaforte sigurie dixhitale, Minibar, Telefon me linje direkte internacionale, Tualet me dush dhe te gjithe aksesoret e e nevojshem.

 

Restorantet dhe Baret:

Main Restaurant – restoranti qendror per mengjezin, dreken dhe darken

Sultan’s Restaurant – restorant A la Carte me 130 vende, ku keni mundesi te shijoni ushqime Tradicionale Turke

Chines Restaurant – ofrohen specilaitete te kuzhines Kineze

Italian Restaurant – keni mundesi te shijoni ushqime te kuzhines Italiane

Snack bar – mund te shijoni Snacks

Disco – me muzike te perzgjedhur vendase dhe te huaj ne performancen e Dj rezident

Lobby bar – i lokalizuar prane Lobbyt ofron te gjitha llojet e pijeve ne konceptin All Inclusive

Pool bar – i lokalizuar prane psihines, ne te cilin serviren Refreshing drinks

Beach bar – i lokalizuar prane plazhit, mund te shijoni pije te ndryshme alkoolike dhe joalkoolike

Vitamin bar – keni mundesi te shijoni nje pije ne ambjentet relaxuese te SPA center

 

Facilitete:

Bowling dhe Bilardo, Squash, Kinema Indoor, Internet café, Parkim i brendshem, Salle lojrash, Amfiteater me 500 vende

Voleyboll ne plazh, Fitness center, Tennis court, Ping-pong, 2 Banjo Turke, 2 Sauna, Jacuzzi, Pishine te jashtme per te rritur dhe femije, Pishine e brendshme per te rritur dhe femije, 4 Water Slides, Shezllon me dysheke dhe cadra plazhi.

Mini club Aqua, Mini club per femije, 3 Salla per Takime dhe Konfernca.

Aktivitete ditore, Aerobi dhe Gjimnastike, Streching, Step, Darts, Water balls.

Karta Krediti: Visa dhe Master Card

Programe dhe Aktivitete gjate dites, Show dhe Spektakel ne mbremje

 
Pagese Extra:
Fax dhe Telefon, Makina me qera, Fusha e Tenisit me ndricim, Lavenderi dhe Pastrim kimik, Parukeri, Doktor dhe Infermiere, Fotograf, Shopping centre, SPA dhe Wellnes center, Masazh
Sporte ujore me motor, Banana, Parasailing, Jet ski, Catamaran, Water ski, Toure me Yacht, Shkolle per Diving.

Contact

UNLIMITED Travel Agency & Tour Operator

info@unlimitedtravel.al

L.no.4 St"Skenderbeg" no.56 Durres-Albania
Building near Railways Station

Tel.+355 52 2 33693
Fax.+355 52 2 33693
Mob.+355 69 20 30133

Search site

Looking for a great value holiday?

Relax, you're in the right place.

 

Find your ideal holiday from our quick search links below

or click for our holiday search form

 

         Unlimited Travel & more
       
         Promote Your Page Too

 Na Shkruani!

 
Doni të na beni një pyetje, ose një koment në lidhje me shërbimet që ofrojmë? Ju mund të na kontaktoni çdo kohë, me komentet dhe sugjerimet tuaja. Reagimi juaj është i rëndësishem për ne dhe na ndihmon të vazhdojme, të përmirësojme dhe të sigurojme shërbimin që JU meritoni!!

 Would you do us a question or a comment about the services we provide? You can contact us any time with comments and suggestions. Your reaction is important to us and helps us to continue, improve and provide the service that you deserve!

© 2010 All rights reserved. UNLIMITED Travel Agency & Tour Operator

Make a free websiteWebnode

UNLIMITED Travel Agency & Tour Operator L.nr.4 Rr"Skenderbeg" nr.56 Durres-Albania Building near Railway Station Tel. +355 52 233693 Fax. +355 52 233693 Mob.+35569 2030133 E-mail. info@unlimitedtravel.al website.unlimitedtravel.al